錦郎


910721006
User39623829
08/09/2016 - 15:45
0 Like 0 Dislike
Ahoj zlato,
Jmenuji se Faida, váš profil vypracovány svou pozornost na blindr.eu .I rozhodli spadne pár řádků můžeme být kamarád pokud ano, prosím, napište mi přímo na moji e-mailovou pole faidasadouAThotmail.com pro další komunikaci a pro mě, aby vám poslal můj foto i čekají na vaše reaguje.
Faida.

Hello dear,
My name is Faida ,your profile drawn my attention on blindr.eu .i decided to drop you a few lines can we be friend if yes please email me direct to my email box faidasadouAThotmail.com for more communication and for me to send you my photo i await your responds.
Faida.
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.