Blindr
sk cz si en

Čte někdo v profilu co hledáte? ?


Včera jsem si připadala jako idiot. Protože mi psali muži přesně opační, než hledám. A víte co dnes je to ještě horší. ? Píšu že hledám muže kolem 30 +, že jsem domina a hledám submisivního může na hrátky v tomhle směru. A píšou mi 20 letí kluci, že hledají holku do vztahu nebo chlapi kteří píšou každé a zkouší kde to klapne... Tak jsem blázen já nebo...?
Andalusian Dog
28/06/2022 - 15:26
1 Like 0 Dislike
Podle tvého popisu soudím, že je svět v naprostém pořádku. Seznamky jsou plné negramotů, co se ctenim vážně neobtěžují... Většině je úplně jedno co máš na profilu. Bohužel.
pojizdnymaserma…
27/06/2022 - 12:52
0 Like 0 Dislike
Já jsem zde nováček... Jsem pro každou špatnost... Ale vše má své meze... "odsamsaď pocamcať" 🤣😂😅😉😎
User589178559
27/06/2022 - 12:50
0 Like 0 Dislike
Re: pojizdnymasermartin
Pozor ☺️😁 číst umí... Už mi jeden chlapec vysvětlil, že profil si čte ale né vše.... Tohle totiž není asi ta podstatná informace 🙉
pojizdnymaserma…
27/06/2022 - 12:40
0 Like 0 Dislike
Nejsi blázen. Vypadá to, že asi je na ZŠ nenaučili číst 😂🤣🙈
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.