:D


Co je to zase blbost ten Blindr? Asi delete :D
User414395918
11/01/2022 - 16:44
0 Like 0 Dislike
No je fakt, že většina holek si tu chce jen psát, aby zahnaly nudu, ale dokopat je k nějakýmu rande je téměř nadlidskej úkol. Spíš zkus Tinder, tam je trochu lepší vzorek než tady. Třeba teď o víkendu, jsem se tam seznámil s jednou, dali jsme rande a hned jsem si vrzl. Kdežto tady jsem si kolikrát psal s kundama měsíce a prostě nebyly ochotný si najít čas. 😅Ale nevím jakej to má smysl, psát si donekonečna s někým, koho nemám v plánu vidět. 😅Debilita prostě. 😅
User546019373
11/01/2022 - 13:16
0 Like 1 Dislike
Hele netuším,ale holky si povídat nejak nechtějí.Jen odepisujou😀.Uvítal bych změnu,ale fotku jen tak posílat?
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.