Fetyš jen vážně


Silonky, punčocháče, leginy, kalhotky,takga, vložky. Použité prádlo. Piss - čůrání. Jen vážně tady to nefunguje za peníze. Seznámit se.
User28113813
24/02/2016 - 15:33
0 Like 0 Dislike
Ahoj. Jsem sub. a miluji když má nade mnou holka absolutní kontrolu. Rád bych si našel paní. Jsem čistotný hodný a věrný otrok. Pokud mi chceš rozkazovat, mučit mě a ponižovat, prosím napiš mi.
User27156442
16/02/2016 - 17:25
0 Like 0 Dislike
Ahoj hledám holku na vážný vstah nebo i na kmarádský vstah. Heledám holku takovou která, mě pochopí a bude mě brát takového jaký jsem. Jsem fetyšista který moc miluje silonky. Na holkách. Mám rád použité silonky. i njiné použité prádlo které, nosí holky. Miluji vůni pochvy. A sex ale, není to na prvním místě. Hledám holku která má ráda stejné věci jako Já. V případě jakých koliv dotazů je mě ptejte. Miluji i lesbičky.
Miluji čuchání k silonkám a když je mají holky na sobě. A čuchám je na nich. A hladit je na silonky. A tak stejně i punčocháče
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.