Motivace


Vaše motivace, co vás motivuje, proč, a co vás k tomu nutí ? :)
Andalusian Dog
28/06/2022 - 17:14
2 Like 0 Dislike
Motivuje mne bezútěšnost života, která je nevyhnutelná, pokud žije člověk bez cíle, a abych nedovolil vlastní psyché pohřbít to, co je na mne fajn, motivují se tím, že pokud se zastavím, shniju. V jedné řadě s jinými, nicnedělajicími lidmi, kterých je všude akorát na přehrabování hráběma....
VylížuTě
25/06/2022 - 10:32
2 Like 0 Dislike
Zmrdi jsou moji motivaci… musim je překonat ve všech směrech a pak se na ne dívat s vědomím mnohem větší moci nez mají oni
User414395918
25/06/2022 - 09:24
0 Like 0 Dislike
Cvičení. "Nutí" mě k tomu zdravotní stav, abych se na ty chromý haksny mohl taky občas postavit. 😅👌
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.