Polyamorie


Asi už jste o tom slyšeli - ve zkratce stav, kdy jeden člověk má víc partnerů a říkají tomu "vztah a láska". :-D Mě to přijde jako nesmysl už jen z principu, že přece pokud jsem skutečně zamilovanej do nějaký paskundy, tak vidím jen tu jednu a ostatní mě nezajímají ne? Tohleto mi přijde jen jako snaha lidí ospravedlnit si to, že prostě neudrží nohy u sebe a říkají tomu "láska". :-D
Jako takhle: kdyby nějaká fakt pěkná kunda nabídla, že budu do počtu další z jejích nabíječů, samozřejmě bych tomu asi neodolal, ale určitě bych tomu neříkal láska a neviděl v tom nějakou budoucnost. Jsem myslel, že doba hippies už pominula, ale některý lidi se zřejmě nudí. :-D
A co si o tom myslíte vy? Už jste někdo něco takovýho zažili?
User414395918
06/06/2021 - 22:28
0 Like 0 Dislike
Přesně. Je to prodělečný řemeslo. 🤷‍♂️
Jlane
06/06/2021 - 22:24
1 Like 0 Dislike
Niekto tomu hovorí "polyamoria"... ja jednoducho že je to kurva ktorá si za to ani nenechá zaplatiť...
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.