Blindr
sk cz si en

Virtuální poslušná coura


Jsi věčně nadržená, mokrá a pořád myslíš na sex? Umíš poslouchat a jsi ráda ovládaná? ? Máš ráda sex chat, role, fotky, příběhy časem kdoví třeba vebka, cokoliv co ukojí náš chtíč ?V mládí jsem byl závislý na sexu a měl jsem stovky žen a dívek různých věkových kategorií. Zbyly jen vzpomínky a věčně tvrdé péro. Závislost na sexu je nemoc jako každá jiná, nezmizí i když je utlumená manželstvím a manželkou bez fantazie,tak mám tvrdé péro téměř pořád. Doma jeptiška, které stačí sex tak dvakrát za měsíc, ale nemůže za to, že já chci mrdat pořád. ??A tak už dlouho hledám a hledám, zatím marně virtuální milenku ? I přesto že všechny ty stovky žen a dívek pro mě udělaly cokoliv......,tak vždy byl můj sen mít osobní poslušnou kurvičku. Co udělá cokoliv, kdykoliv. V normálním životě se mi to nepodařilo,tak třeba v tom virtuálním. A tak vyhlašuji konkurz na virtuální poslušnou malou děvku ? Hračku pro můj zvrhlý chtíč ? Můžeš mi o sobě něco napsat, jak si naše virtuální hraní představuješ. Fotka potěší ? Pokud chceš zapůsobit,tak pošli zvukovou nahrávku,kde si to děláš a uděláš a chci slyšet jak mluví u toho má budoucí poslušná coura, jako že tě šukam, překvap mě ?? Fotka,y....u toho je samozřejmostí ?? Jak bude vzdychat a mluvit u toho když budu šukat svoji malou osobní kurvu ??? Už jsem našel mnoho zájemkyň......,ale nikdy to nevydrželo dlouho. Já chci jen jednu,tu nejlepší. Svou jedinou osobní poslušnou malou děvku,couru, hračku pro můj zvrhlý chtíč a můj věčně tvrdý nadržený ocas, který se na tebe těší z galerie. ???Jsi to ty? ??? Budeš moje poslušná kurva? ???

CasanovaX X
26/11/2022 - 09:08
0 Like 0 Dislike
👿👿👿👿
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.