Vzkaz pro Arný76


Tohle považuji za krajní řešení, ale nedalo mi to.
Tak tedy..., nic zlého, vulgárního, či snad urážlivého jsem neřekla. Jelikož jsi mě nenechal zareagovat, tak reaguji zde. Tvá urážlivost jen potvrzuje má slova. A v tom případě mě to ani trochu nemrzí. Nicméně děkuji za pokec a přeji příjemný den. ☺️
Zizinka
08/05/2023 - 08:35
5 Like 0 Dislike
On umí psát i něco jiného než jen to, jak by to někomu udělal svou lochneskou? 😂😂😂😂🤢🤢🤮🤮
Jarda888
08/05/2023 - 05:30
0 Like 0 Dislike
Tohle je hrozna zoufalost
Lorrinel
07/05/2023 - 20:34
1 Like 0 Dislike
Inteligent : ☺️ jistě... Nad povrchností vy se dalo uronit slz. Žel jsem pragmatická a po nejvýš mě štve neříci své poslední slovo. Tak jsem si našla cestu 😉
Inteligent
07/05/2023 - 19:52
2 Like 0 Dislike
někdo potřebuje kapesníček
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.