Workout / Body Building


Posilujete, nebo cvičíte ? Jste spokojení jak vypadáte ? Pojdme se odreagovat a popsat si o svých zkušenostech např. jaký cviky jsou fakt dobrý, jaký používáš protein a.t.d.
Let's go !
User414395918
31/10/2021 - 01:18
0 Like 0 Dislike
Tak jasně, výmluvy o genetice nebo "problémech se štítnou žlázou" jsou jen kecy líných lidí, prostě nechtějí zvednout prdel a vzdát se třeba zákusků nebo měkáče. Vždycky je to o vůli, buď prostě chcete zhubnout nebo se jen vymlouváte. Záleží na tom, jak to kdo má nastavený v hlavě no. Třeba je jasný, že když si kunda jako motivaci k hubnutí nastaví, aby byla atraktivnější pro svýho momentálního píchače, tak je to samozřejmě píčovina a nikdy u toho nevydrží dlouho. To je jako se vším - neměnit se kvůli druhým, ale kvůli sobě. Jinak to nemá smysl.
User529011905
31/10/2021 - 01:11
0 Like 0 Dislike
Lidi co tvrdí že mají špatnou genetiku a proto jsou tlustí, tak se jen vymlouvají. Na fotkách v Osvětimi jsem žádného takto nemocného člověka neviděl. A účast tam byla taková že není možné aby tam jen chyběl. Tak se zamyslete jak jíte a co děláte.
User414395918
31/10/2021 - 01:09
0 Like 0 Dislike
Jo s tím pečivem to je fakt, taky už jsem většinu těhle hoven vyřadil. Jako i sladkosti a podobný zbytečnosti. Jen prostě holt občas si dám nějakou tu flašku nebo pivo, za cenu toho, že ten den budu míň žrát, aby to nevylítlo nahoru. 😄Já od doby co jsem začal hubnout, tak jedu ten přerušovaný půst. Jedna z mála věcí, co fakt funguje. Stejně jsem vždycky nerad snídal, tak teď nesnídám vůbec. 😄Podle mě třeba je píčovina žrát pětkrát denně, jak radí všichni ti rádoby výživový poradci na hubnutí. 😄
User529011905
31/10/2021 - 01:02
0 Like 0 Dislike
Vypadat dobře je jednoduchá matika. Když tělu dám 10000 cal a za den při fungování spalim 6000 tak tloustnu.
Buď musím mín jíst, když se nechci hýbat.
Nebo víc makat když se chci najíst.
Pečivo nejíst a tím vyřešíte spoustu jiných sraček co si na to dáváte.
Hlavní je nekalit, alkohol je strašně kaloricky.
Když na tohle nemáš, nečekej zázraky! Jídlo je 70 spíš 80% úspěchu.
User414395918
31/10/2021 - 00:50
0 Like 0 Dislike
Já taky zhubnul cca 25kg a nejsem úplně spokojenej a je poměrně těžký si to udržet, ale furt vypadám stokrát líp než předtím. 😄Ale tak zase pro mě je to o něco složitější, jelikož jsem co se týče cviků dost omezenej - nemůžu si jít zaběhat do lesa, ani zvedat nic těžkýho ve stoje, ale taky se dá to cvičení tomu přizpůsobit, když má člověk vůli, dá se to přizpůsobit no. 🤷‍♂️Stačí nebejt línej.. Ale taky mívám dny kdy se mi prostě nechce a občas ztratím motivaci, ale tak to mají asi všichni. 💁‍♂️
ajinka03
31/10/2021 - 00:34
1 Like 0 Dislike
Posiluju ano, ne nejsem absolutně spokojená XD, ale -25kg a chci dál, pak do menší nabíračky. Cviky klasika AB split, většinou Scitec.
User529011905
31/10/2021 - 00:25
0 Like 0 Dislike
Proč se Teda rovnou nenajis. Lenost protejnem neprebijes.
User414395918
31/10/2021 - 00:10
0 Like 0 Dislike
Podle mě protein nejsou vyhozený peníze. Dobrá alternativa svačiny nebo rychlý večeře. Rozhodně lepší než chleba se salámem nebo bageta. Samozřejmě musí to bejt kvalitní protein a mít alespoň 70% obsah bílkovin. Ale tak každýmu vyhovuje něco jinýho, asi zbytečný se o tom hádat. 🤷‍♂️
User529011905
30/10/2021 - 11:24
0 Like 0 Dislike
Protein jsou vyhozené peníze. Přečti si něco o výživě a trávení. Pokud ti to pálí tak pochopíš že cesta vede jinudy.
tenTajemny
27/10/2021 - 06:20
0 Like 0 Dislike
Ahoj, já třeba používám Impact Whey Isolate od MyProtein, který si neumím vynachválit teda
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.