Blindr
sk cz si en

Zahrajete si semnou někdo CS GO? Ale bacha, jsem lama, takže nás všichni pěkně rozmrdaj. ?


Counter strike Global offensive
User414395918
30/05/2021 - 12:57
0 Like 0 Dislike
Čus super. Tak já si tě přidám. Nevadí v pohodě, já to nějak nehrotím, taky nemám žádnej rank já to hraju jen tak pro prdel, nejdu se věšet, když prohraju, ale znám takový, co od toho neměli daleko :-D
GoldenFreddyCZ
30/05/2021 - 11:31
1 Like 0 Dislike
Čau, klidně si zahraju s tebou. Jestli ti nevadí, že nemám Prime Status (jen zatím 5. úroveň, takže to bude ještě chvilku trvat do 21.) a že jsem to začal teď hrát, tak v klidu zahraju. Ještě někam ani ranky na MM, jen 4 výhry na MM a 8 na Bratrovi. Jinak hraju Valorant a Apex Legends, dříve Six Siege a Rocket League a GTA V. Link na přidání přátel na Steam zde: link
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.