Blindr
sk cz si en

Zamilovaní , patří sem :-* !!!


Všem zamilovaným přeju to , nejkrásnější , nejúžasnější štěstí , co jsem poznala já , nejbáječnějšího , nejkrásnějšího a nejúžasnějšího kluka , moc pro mě znamená a doufám že i vaše protějšky něco pro vás znamenají , kdyby ne , byla by to škoda , protože každý člověk dokáže mít v sobě kousek nějakého citu , je jedno jakého :-) .
V této diskuzi , bych ráda , chtěla nějaké ty zamilované básničky , kdo tedy umí ??
Budu ráda , jinak je jasné že tu můžou psát všici , ale jen né ti , kteří jsou stále perverzární :-D o to fakt hoši nestojím jo , děkuji :-) ! Snad se tu nějak všichni domluvíme , tak aby jsme si vyšli vstříc a bez hádek :-D , bylo by líp !! Tak PÁ :-) *
User124086909
15/12/2017 - 13:54
0 Like 0 Dislike
LukášekXXX
je to tak no, to stejné se dá říct i o klukách.
User45052015
08/09/2016 - 14:56
0 Like 0 Dislike
Láska je kurva, nic víc... Nic jako "navždy" není, zvlášť v dnešní době, kdy se holky kurví s kde kým
User45349547
04/09/2016 - 13:15
0 Like 0 Dislike
Děkuji :-)
User5837240
04/09/2016 - 11:52
0 Like 0 Dislike
Moc hezky napsaný
User45349547
04/09/2016 - 09:56
0 Like 0 Dislike
Zatím jsem jenom zdřejmě zamilovaná :-) , protože nikdy nevím co se kdy stane :-) , takže to berte takhle .. jinak tedy ti co mě už tady znají , hlavně čtěte :-D , než aby jste do mě začaly hustit to jak jste mě chtěly vy :-D !! když jsem chtěla , šlo vám jen o perverzárny ( sex ) atp .. já vám psala svoje a vy nelze pochopit , takže to skončilo jinak , a jsem za to celkem i ráda , sice nezadaná ale zamilovaná do jedné osoby , která mi převrátila život na druhou stranu :-) , a snad to půjde nějak dál :-) !! Jinak budu začínat s tou básničkou :-) , tak tedy : Spoutaná ležíš sama,
okolním světem nedotčená.
Přitul se ke mně blíž,
k ránu něco uvidíš.
Hvězdy, co se přes den smějí,
láskou, která se nemění.
To je vše, co mohu ti říct,
miluji tě čím dál víc!

Něco pro vás :-) !!
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.