Blindr a seznamky


Jaká je vaše zkušenost s Blindrem/jinými seznamkami? Plní vaše představy a očekávání? Má smysl seznamku zkoušet? Každý názor se počítá :)
User439490421
12/09/2021 - 23:46
0 Like 0 Dislike
Díky všem za názory, já jsem nějak velká očekávání neměl. Stejně jsem to ale naivně bral jako nějakou dlouhou, ale jistou cestu ke vztahu (ano, protiřečím si, ale zkrátka to tak bylo). Postupně jsem zjistil, že na seznamce nemám co dělat. Většinou jsem to na 5 min. zapnul "jestli mi nedal někdo like", rozdal liky a šel zas off - taková rutina. A začal jsem z toho být frustrovany, přitom jde o úplnou banalitu. Upřímně jsem stále vůči seznamkam skeptický, tak mě jen napadlo to téma nahodit Jinak mi pomohlo dát si od těhle sítí pauzu, trochu vyčistit hlavu a srovnat si, proč tu vůbec lezu. Překopal jsem právě ta očekávání, která mi to tu jen znechutila. Tak uvidíme, co bude dál ^^
Akčníkluk
12/09/2021 - 21:10
3 Like 0 Dislike
Nápodobně jak Marian.. v seznamce na slepo..investováno spoustu času a nic z toho,kromě zkusenostilí..časem uz sem se ptal po chvíli psani jestli slečně jde o seznameni nebo pokec ...kupodivu jsem totiz narazil i na slečny které mi psali že jsou zadane a bylo jich dost, jediny co sem u nich nepochopil bylo že na to že byli zadané byli online celé dny ??..další věc byla že když uz to po psani vypadalo dobře,bylo mi řečeno třeba že se mnou si zatím rozumí nejvíc.. po výměně nicku tedy i fotek..game over..chápu že každý nemůže být vzhledem jako Brad Pitt, a chápu že se nemůžu líbit každé holce, ale chvíli sem naivně věřil že když si budem rozumět tak vzhled už to nezmění, no bohužel ano..ale neřeším a jdu dál .
Avionik
12/09/2021 - 16:52
3 Like 0 Dislike
Z psychologického hľadiska si vytvorí veľké množstvo ľudí profil na zoznamke len preto aby si nahnali ego lajkami a srdiečkami od opačných pohlaví, druhá skupina chce rýchli sex a tá tretia, ktorá to myslí vážne, je podľa mojich pozorovaní najmenšia.
Marián Tomajka
12/09/2021 - 16:47
2 Like 0 Dislike
Dobre že bola založená táto diskusia. Ľudia sa musia dozvedieť pravdu že ako je to na zoznamkách. Že to proste nefunguje tak ako by malo.
User515597779
12/09/2021 - 15:32
0 Like 0 Dislike
Stejne jal Marian Tomáška...

Investoval jsem do jednotlivých holek několik let času a "mam te rada jako kamarada" "musíme se více poznat"

Pak potkají skurvenyho hezounka a za 2 dny chcou mít s nim dítě a ani poznávat se nemuseji
Avionik
12/09/2021 - 11:15
4 Like 0 Dislike
Myslím si že v svojej podstate žiadna zoznamka nieje zlá, keď sa použije správne lenže všade sú kreténi či už je to tinder fb alebo ig a podla mojich informáciii na to doplácajú asi vo večšej mieje dievčatá
User484805533
12/09/2021 - 10:10
0 Like 0 Dislike
Michale blokuji lidi, kteří jsou podstatně starší než jsem já, pokud nemají fotku nebo jsou creepy. Myslím, že je na mně s kým se bavit chci a s kým ne, nemyslíte? Já si například nemám co říct s podstatně staršími lidmi, kteří mi píšou, proto blokuji. Omlouvám se pokud vám to vadí.
W0LF1N0
12/09/2021 - 08:00
5 Like 0 Dislike
Problemom dneesnej doby ze vsetci hladaju nieco co nikdy nenajdu. Clovek sa snazi dat tomu vsetkemu zmysel a pritom hlada len nejaku normalnu zenu ktora by isla von na caj na veceru normalne sa zabavila povedala si par slov ale ono niiiiiiiic. 😂
Domča02
12/09/2021 - 01:16
1 Like 1 Dislike
Mno ... Jakoby ... Třeba mě se stává výjimečně že mi napíše někdo normální ... Jinak prasák vedle prasáka.... Ale zase díky Blindru jsem poznala dost úžasných lidi ... 🥰🥰
Michal Zavadil
11/09/2021 - 21:24
1 Like 0 Dislike
A proto ty a některé ostatní hned preventivně blokujete i když si chtějí jen psát
1
2
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.