Blindr
sk cz si en

Je BLINDR seznamka? Pokud ne, tak co s tím?


Pro všechny co si to stáhli za účelem seznámení a místo toho dělají něco jiného
User550366837
02/04/2022 - 11:24
0 Like 0 Dislike
neni
User414395918
20/02/2022 - 14:26
0 Like 0 Dislike
Tak mě právě i odpovídali, psali jsme si třeba i měsíc v kuse, ale k čemu to je, když pak začnou couvat pokud jde o rande? 😁To je přece zbytečná ztráta času pro oba ne? Podle mě na nějaký základní seznámení stačí maximálně týden psaní, pokud se pak začne vymlouvat na kraviny a jen slibovat kdesi cosi, je to na nic 😄
pihiskot
20/02/2022 - 11:33
1 Like 0 Dislike
upřímně se tu dá normálně seznámit s holkami ,ale je to o přístupu.. Podle mě když napíšete jen ahoj, jak se máš tak z větší části neodpoví protože to už jí napsalo dalších jiných sto chlapů co je tu.. no a když neodpoví tak se začnete chovat jako ublížená děcka a otravovat víc a víc..
User555135370
20/02/2022 - 11:30
0 Like 0 Dislike
Upřímně se tu nedá vůbec seznámit blindr mě dost zklamal
RenaultKarel011
20/02/2022 - 10:46
2 Like 0 Dislike
Tuhle app jsem stáhnul z toho důvodu že jsem očekával že tu bude reálná šance na opravdové setkání a ne hodiny vypisování o ničem. Nehledám jen to jedno viz info v mém profilu ale zatím musím konstatovat že tu jsou buď dívky které prodávají své fota a videa a nebo ty jenž za něco stali tak raději po zkušenostech s honílky raději nepoužívají aplikaci a je. Tu zůstali profily.
Ruzix
20/02/2022 - 00:26
0 Like 0 Dislike
Čus
Vlada 3
19/02/2022 - 23:16
0 Like 0 Dislike
Ahoj
User414395918
19/02/2022 - 13:54
0 Like 0 Dislike
Tak jasně, vždycky je to o lidech a nebudeme si nic nalhávat - většina chlapů tady prostě hledá lacinej šuk, ale na druhou stranu, pokavaď se k holce chovám normálně, upřímně a prostě nechovám se jako úchyl a prostě si padneme do oka, nevidím problém v tom si domluvit schůzku. Ale jak už jsem tu říkal mnohokrát - je to i o tom že tady spousta holek má až nepřirozeně vysoký sebevědomí jen proto, že jim právě píšou tyhle úchyláci. Což je samozřejmě odradí, ale na druhou stranu jim to zvedá ego a pak si myslí bůhvíco, i když co si budeme povídat, mnohdy to v reálu prostě není zas takovej zázrak. Nicméně, netvrdím že jsou takový všichni, ale ten problém tady evidentně je.
Ginger
19/02/2022 - 12:36
14 Like 0 Dislike
Ahoj,
nic moc od seznamek nečekám, není nad to člověka znát osobně a vidět ho, jak se chová ke svému okolí a v reálných situacích. Tady jsem ale vpodstatě nepřekvapená tím, že mnoho mužů si chce získat protějšek laciným flirtováním, posíláním svých předností a nátlakem, aby ženy přijaly roli gejši, která okamžitě uspokojuje přání mužů. Pokud si do profilu napíšu, že hledám přátelství, člověka, který by chtěl mě na emoční úrovni poznat a já jeho, pak nechápu, že mě někdo oslovuje s tím, že mi zaplatí, když mu pomůžu se vyhonit apod. Pokud chci kvalitní vztah, měla bych kvalitně s druhými komunikovat a nenabízet nebo nepodbízet, co není žádáno. Takže je nasnadě, kdo si tady honí ego. Samozřejmě tím všechny muže neházím do jednoho pytle. Pokud není dobrá komunikace, nemám ani chuť se s takovým člověkem scházet, vážím si svého času i času druhých.
PepazBudejc
19/02/2022 - 12:10
4 Like 0 Dislike
Protože většina (95%) žen, si honí jen ego, že je někdo chce a má o ně zájem...
1
2
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.