Laska/smrt


Jste všichni zničení dobou nebo smrt pro lasku ještě nekdo chape?
User237226989
24/11/2018 - 13:00
0 Like 0 Dislike
Jestli ja jsem kanal co jsi potom ty? 22 letej zoufalec co bude do 40 let sam honit nad detma nez semu postesti si zaplatit devku takovi nuly jako ty znam az noc dobre
User44425865
24/11/2018 - 13:00
0 Like 0 Dislike
A ještě něco dodám "šéfe" když už sem tedy mluvil o tom že tě nikdo nebude brát vážně přečetl jsem si jen první věc co si napsal třeba máš něco na srdíčku co by mě mohlo zajímat a mohlo poučit ale když se neumíš chovat nikdo to nebude chtít číst lidí jako ty co urazí bez důvodu je na světě jako smetí které končívá v oceánu samoty...
User237226989
24/11/2018 - 12:58
0 Like 0 Dislike
Smutné je ze si myslis ze te lidi potrebujou ,nepotrebuje te nikdo kazda pica co se reze ma deset kokotu co ji to rozmlouvaj. Lidi cose chtej zabit mas nechat maj proto duvod ale ne ty je radsi tady drzis anechavas je se dal trapit jsi sobecka a ani otom nevis ni tak ti kamarad skocil noaco?
Kdyby nu na tobe zalezelo neudelal by to je to lehke
Ze do tebe mrda cela trida hold mas to řešit nic.sloziteho
To ze se budes jen lidem srat do zivota z tebe beudela.lepsiho cloveka. Snazit se kazdymu pomoct to je spis trapny nez hezky kazdou sekundu nekdo umre jim si nepomohla proc? To uz te netrapi co ? Nevud sobecka a chapej ty lidi kdo si ublizuje ma proto duvod. Krom 13 letych kurvicek co maj zivot v koncich ty duvod nemaj jsou jen vypatlane)
User44425865
24/11/2018 - 12:56
0 Like 0 Dislike
Bože chudáček se projevil... Bez urážek ani ránu... Tak pak nebreč že tě nikdo nebere vážně a mají tě všichni nekde... Dokud nezmeniš svoje chování budeš vždy ty ten dole... A nikomu na tobě nebude záležet a nikomu nebudeš chybět pokud se ti nedej bože něco stane... Nechápu jak kde si vzal tu drzost tady moralizovat o lásce a smrti s takovým vystupováním ty kanále
User223540957
24/11/2018 - 12:25
0 Like 0 Dislike
1) umím se o sebe postarat. Sere se do mě celá třída a jak to řeší ostatní? Sebevraždou. Yo, jsem blbá, no a? Tak se do mě pusť no! Kámošky se řežou a když jim to rozmluvim, tak se do nich nasere ještě někdo další! Snažím se být normální, ale to nejde v nenormálnim světě. Ten šok je ten, že kámoš skočil z mostu víš? Proto se ví zajímám o jiné. Protože ti si to zaslouží. Zahazuju se tady s odpověďmi, rozmlouvám osudové chyby... To je úděl raka. Být citlivý, chápavý, trpělivý... Nebýt citlivost, už bych přišla o sedm přátel. Nebýt chápání, nebylo by jich mezi živými mnohem víc! Chápeš, že ne každý má všechno na stříbrném podnose jako ty? Mnoho lidí má moc problémů na to, aby je řešili sami... Oni nejsou ty! Prostě nemáme sílu a držíme při sobě. Pravá láska vydrží, jenže tady ta doba je tak blbá, že prostě nikdo nechápe ten pravý význam. Láska se nedá popsat...
User237226989
24/11/2018 - 12:17
0 Like 0 Dislike
Ne ja sikanovanej nebyl umel sem se osebe postarat. Vse se da resit jen decka jsou blbý tak jim to nedojde
Ne prava laska neni zadnej blud)
To ze dneska kazdej chce jen sukat to je tou generaci a dobou sami buzici a devky )
Prava laska je staci kdyz milujes srdcem a ne očima oba musí ) a pak je to prava laska ro kdyz resis problemy.misto abys delala.ze nic a cse jen dojebavala )
Prava laska je a kdyz budes mit stesti za par let ji poznas. Nemyslim ty mali smrady cos mozna mela ale myslim plnohodnotny vztah z rozumnou osobou a ne malim kriplem co nevi o nicem nic
User223540957
24/11/2018 - 12:06
0 Like 0 Dislike
Tři prdele, máš pravdu... Lidí co mě nesnáší. Nedělám ze sebe chudinku. Ani nemusim. Když takhle mluvíš, tak to znamená, žes nebyl šikanovaný, nezažil jsi pravý šok. Věříš na pravou lásku, která je doopravdy jenom blud. Blud, který se rozplyne, pokud nedáš pozor. U mě se rozplynul už dávno. Víra v lásku... Pche, jaká víra. Jenom sen, to, co chce každý druhý ale nedostane
User237226989
24/11/2018 - 11:27
0 Like 0 Dislike
Holky.jako ty delaji zesebe chudinky.jenze realita je uplne jina kamaradu mate tri pice jen to neuznate nejsi prvni ani posledni tak sad to mit nebudes )
Ve 14 decka ven muzou samy to ze mas par kamaradek ktere obcas potkas je dost smutne kdyz existuje tri prdele socialnich siti kde se snima muzes domluvit )
User223540957
24/11/2018 - 11:23
0 Like 0 Dislike
Doplňuju to, co mi třída sebrala. Až na sebevědomí. Hřiště, jasný. Kdybych měla s kým tam jít tak klidně, až na to, že nemám. Kámošky potkávám jenom někdy, na hřiště bych sama nešla. Jenže se nemůžu ani sama projít...
User237226989
24/11/2018 - 11:16
0 Like 0 Dislike
No tak žhave to nebude jeste jsi decko mas se bavit a ne depresařit
Je smutny co tahle doba dela z detma ve tvem veku jsem si chodil hrat na.hřiště z ostatnima a ne resit hovna cote nemaj zajimat ) ale tak tva vec tyse okradas odetstvi pal to olitujes neboj )
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.