Něco jako blog


Napiš sem co chceš, ale ať je to delší a má to hlavu a patu.
C2H6O
14/11/2020 - 20:50
0 Like 0 Dislike
Dnešní zamyšlení bude jen krátké. Doufám, že se tak chytne víc reagujících. Pro všechny stejná otázka (dál číst nemusíte, bude tam má odpověď, ale můžete...) - co od partnera či partnerky očekáváte?

Ptám se protože mě zajímá, jaký je rozdíl v očekávání od žen a mužů. Já třeba chci aby byla v první řadě upřímná (ne prostořeká) a v druhé milující. S upřímností a láskou, tedy tím, co si pod tímto pojmem představuji já, se podle mě dá pracovat. Všechno ostatní je velmi milý bonus.
C2H6O
14/11/2020 - 20:42
1 Like 0 Dislike
Souhlasím s tebou, jen bych rád poznamenal, že ptám se občas i já a to profily fakt čtu, ale občas si nějaký detail nezapamatuji a říkám si, že malá otázka neublíží. Souhlasím i s tím, že to není jaderná fyzika, ale je švanda, když porovnáš, co se děje na jednotlivých profilech na různých seznamkách nejen tady. Tuto problematiku sleduju jen pomocí médií, která přinášejí různé interpretace výzkumů - nejsem sociolog a vlastní interpretace netvořím. Např. na Tinderu bojuje prý cca 5% mužů o 20% žen. Asi chápu, kde se vzala teorie o tom, že někdo je chad a jiný virgin (má to i víc názvů, ale nezabíhejme zbytečně do detailů). Pokud jsi chlap, kterému ženský nepíšou, protože nemáš dost cool fotky, tak je to smutný. Od chlapů, co jsou na tinderu vím (jsem tam taky), že dělají nálety. vezmou telefon a odklikají všechny holky, pak prostě počkají na match a z těch si teprve vybírají.
User417729399
13/11/2020 - 18:33
0 Like 0 Dislike
No tak v prvom rade to podľa mňa ani nie je otvorenie diskusie, ale rovno uzavretie, keďže väčšina na takéto správy nereaguje. Všetky správy, ktoré fungujú na princípe ctrl-c, ctrl-v sú jednoducho zlá možnosť. Reagovať na profil je fajn, hlavne vtedy, keď sa nájdu nejaké spoločné záľuby. Jednoducho netreba za tým hľadať žiadnu kvantovú fyziku. Treba sa správať, tak ako aj ty chceš od tej druhej osoby, aby sa správala k tebe a ak sa nechytí, tak to je asi aj dobre, lebo z dlhodobého hľadiska by ste si nerozumeli a je zbytočné strácať čas, keď ho je aj tak stále málo. Profily väčšina ľudí ani nečíta, z toho som bola frustrovaná hneď ako som sa sem prihlásila, čiže v podstate ani nezáleží ako dobre je vyplnený, aj tak sa polovica ľudí dokáže spýtať na vek alebo záľuby. Nedám sem nejaký konkrétny návod, lebo každý človek je iný, má iné skúsenosti a požiadavky, ale myslím, že nikdy neuškodí úprimný záujem, ale zároveň nevtieravosť, ak je niekto vtipný a dá sa s ním konverzovať aj o hlbších témach, tak má tiež plus. Na druhej strane je to všetko aj o náhode, niekedy za tým netreba hľadať žiadne medzi pohlavné rozdiely. Stáva sa, že niekto občas nemá svoj deň a nemá úplne chuť odpisovať (alebo rozprávať sa), obzvlášť, keď ten druhý nevynaloží ani dostatočné úsilie na to, aby sa aspoň trochu odlíšil od tých ostatných.
C2H6O
13/11/2020 - 13:21
2 Like 0 Dislike
Ještě krátké doplnění, tvůj profil jsem omrknul a je vyplněn v podstatě skvěle. Pokud ti kluci píšou jen "ahoj, jak se máš, tak jsou třeba jen nesmělí". Nebo klasičtí sexuální loudilové, těch jsou seznamky plné.
C2H6O
13/11/2020 - 13:18
3 Like 0 Dislike
Ahoj, Lucko, moc ti za tvůj komentář děkuji, nejsi první, která něco takového zmiňuje. Na profilech často vídám "Nepište mi 'Ahoj, jak je?' ". Co bys tedy navrhovala klukům, co se k tomuhle uchýlí prostě jen jako k takovému obecnému "otvíráku" diskuze? Já když se snažím být kreativní, tak se to často zvrhne do nějakého trapného humoru, co druhá strana bez kontextu, jako je neverbální komunikace (výraz, postavení těla, barva a tón hlasu a další) nepochopí. Zároveň je velmi často hodně složité oslovit nějaký velmi málo vyplněný profil - člověku se honí v hlavě "máme vůbec něco společného?" "neurazí se, když se zeptám na něco konkrétního"? Prostě často vůbec nevíš do čeho jdeš. Já si za účelem seznámení vybírám takové profily, které o sobě alespoň něco píšou a kde vím, že se mám čeho chytit. Spousta jich je ovšem vyplněných poměrně nedobře, kdy ti lidé (asi pod vlivem špatné zkušenosti) píší "Já nechci" "Nemám ráda" "Nesnáším když", ale zároveň na profilu nemají čeho se chytit. Protože nevíš, co rádi mají. Proto pro všechno mě tedy zajímá, jak by konkrétně s tebou měl muž komunikovat, aby tě zaujal. Nemyslím tím, abys sepsala návod "pro blbečky", ale spíš mě zajímá, co od té konverzace očekáváš.
User417729399
13/11/2020 - 09:49
0 Like 0 Dislike
Prvýkrát ma tu nejaká diskusia zaujala natoľko, že som si povedala, že sa k tomu vyjadrím. Často sa mi tu stáva, že niekto napíše, či nemám záujem vymeniť si nahé fotky. Na takéto správy odpovedám iba jednoslovne, jednoducho poviem nie a vec vybavená. Niektorí ľudia však nevedia, kde sú hranice sebaúcty a ani hranice úcty k rozhodnutiam druhého človeka a začnú prehovárať, vypytovať sa prečo nie a niekedy nadávať alebo začnú so sebaľútosťou. Aj keď je tu veľa z nás iba anonymne, tak si myslím, že aspoň akási slušnosť by sa tu mala zachovať. To neodpisovanie je väčšinou kvôli tomu, že veľa ľudí tu nevie rozvinúť konverzáciu a napríklad ja nechcem strácať čas konverzáciami typu ako sa máš a čo robíš niekoľkokrát denne. Takéto konverzácie možno fungujú po 20 rokoch manželstva, ale určite nie pri zoznamovaní
Neviem či má tento komentár hlavu a pätu ako je v podmienkach, ale potrebovala som sa k tomu vyjadriť, pretože išla som sem s tým, že sa tu možno dozviem niečo nové, spoznám nových ľudí a nejako ma to posunie ako človeka, keďže teraz nie sú dobré podmienky na socializáciu. Čo som sa tu dozvedela bolo, ako sa majú ľudia, ktorých nepoznám a nezaujímajú ma, viem trochu viac o anatómii pohlavných orgánov, ale to prečo som sa sem prihlásila sa veľmi nesplnilo. Nehádžem všetkých do jedného vreca, ale zobrala som to väčšinovo.
Dúfam, že mala táto litánia aspoň trochu význam, ľudia sa trochu preberú a namiesto vypisovania 20 ľuďom ako sa máš a čo robíš budú písať napríklad dvom trochu zmysluplnejšie správy (Neberte mi, prosím, moju naivitu, ďakujem )
C2H6O
12/11/2020 - 21:20
1 Like 0 Dislike
Součástí tohoto webu je i seznamka na slepo, občas se rozhodnu napsat skrze tuto službu některým webem vybraným kontaktům. Nestává se mi však, že by druhá strana odpovídala, mám proto dotaz. Využíváte to někdo? Jakou máte úspěšnost? A hlavně, proč tu jste?

Pokud bych měl soudit na základě využívání fóra, tak proto, aby většina z pánů mohla na některé fórum (skupinu) napsat, odkud jsou, nebo kde se zrovna nacházejí. K tomu jsou nejčastěji využívána fóra se sexuální tématikou. Proto ve mně již delší dobu hlodá otázka – dámy, vzrušuje Vás, když vám nějaký muž napíše „Praha“ / „Příbram“ / „Kladno“? Odpovídáte na takové vzkazy?

Poslední část tohoto zamyšlení a průzkumu bych rád věnoval slavným dickpic (pro starší, nebo neznalé dick – angl. čůrák pic – zkratka picture, tedy obrázek přirození), ví se, že je někteří pánové rádi rozesílají a v některých skupinách jsou k vidění i vcelku veřejně. Odepisujete dámy takovým mužům, kteří s vámi komunikují více fyzicky?
C2H6O
11/11/2020 - 18:13
2 Like 0 Dislike
To jsi mě pobavil, mě už se tu stalo, že mi žena napsala sama, bohužel, její ex jí uprosil aby se k němu vrátila (divnej lovec) a teď na základě postu další. Jako nemyslím to ve zlém, že jsi mě pobavil, spíš upřímně. Nejsem si jistý, jestli je ta cesta skrze ponižování, mohu se zeptat jak jsi tu dlouho a jaké máš úspěchy? Jaké lovící metody používáš, kromě mastných vlasů.
Idf
11/11/2020 - 18:08
2 Like 0 Dislike
Muzi su lovci, oni lovia zeny... zeny utekaju, treba ich lovit cize zena sama nenapise, nema vacsinou potrebu, kedze kazda ma minimalne 10 sprav neprecitanych od 10 roznych muzov... treba ju zaujat, nech vobec odpise... napriklad jej povedat, ze ma mastne vlasy... ver tomu ze odpise!
C2H6O
11/11/2020 - 17:48
8 Like 0 Dislike
Jsem tu už nějaký čas, ale ze všeho nejvíc mě nebaví, že se tu nic moc neděje. Občas se mi objeví zpráva na zdi, že někdo něco komentoval, jindy, že si někdo prohlédl můj profil. Denně ohodnotím několik fotek, raději projedu zeď a v podstatě nic. Proto jsem se rozhodl to změnit, prostě si tu tak veřejně občas něco napíšu a budu rád, když se k tomu ostatní uživatelé vyjádří. Dnes bych se rád věnoval tématu, kdo komu má napsat první.

Osobně mám nějaké povrchní preference, nejsem na blondýnky, ale v podstatě na všechny ostatní typy žen, především brunetky, ale i zrzky mě neskutečně vábí. U postavy mi nejde o to, jestli má žena prsa, či zadek, nebo jestli je hubená, či při těle, krásu vidím v jiných věcech a nehledám tu sex. Ale dámy, jestli myslíte a žijete v nějakém předsudku, že muž MUSÍ ženě napsat první, jinak není dost muž, tak tak to není. Spousta z nás, včetně mě jsme v tomto ohledu stydliví (vím, pánové, ne všichni, někteří z nás jsou odvážní až moc a dickpick hážou i do veřejných skupin, kde je pak, bohužel, vidím i já), umím se ženě ozvat, když mě fakt rajcne, ale (ano vím, jsem strašně povrchní a náročný) to se nestává tak často. Věřím, že takových je mezi náma chlapama i ženskýma víc.

Osobně jsem velmi liberální a v podstatě emancipovaný (to není sprosté sani urážlivé, fakt, pánové – nejsem žádná slečinka) a proto si myslím, že když žena napíše chlapovi, tak to není vůbec špatně a co vy, ostatní, dočetli jste až sem? Souhlasíte, nebo to máte jinak? Diskutujme…
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.