Blindr
sk cz si en

POVÍDKY ,STALO SE NESTALO


POVÍDKY A PŘÍBĚHY ,KTERÉ SE STALY?NESTALY?
Simouš
01/02/2023 - 14:34
1 Like 0 Dislike
Jáj to je dlouhý 😂
Drrawec
31/01/2023 - 23:15
0 Like 0 Dislike
Ahojte.Pokud si někdo z vás začne číst co jsem tady psal,tak posloupnost je odspodu.Tedy je zapotřebí číst od prvního příspěvku at to dává smysl.Jinak to tady vložit nešlo.
Drrawec
29/01/2023 - 20:47
1 Like 0 Dislike
EPILOG
Už nikdy nic takového nechci zažít,jsem si říkal první týden od setkání s Jitkou a Pavlem.
Kdoví jak se jim daří a tak?Jsem si druhý týden pomyslel..
Ale byli oba prima a nakonec to až taková hrůza nebyla a začíná mi být po nich smutno, jsem si řekl třetí týden..
No nic píši e-mail Jitce a Pavlovi jestli si nezajdeme na kávu,že už je to čtvrtý týden co jsme se naposled viděli :-))))
Drrawec
29/01/2023 - 20:39
1 Like 0 Dislike
DÍL DVANÁCTÝ POSLEDNÍ
Ráno jsem probudil,dal si sprchu a oblékl.Seděl jsem na posteli a přemýšlel o včerejšku a o všem co bylo.Byl jsem si nejistý a nevěděl jak se chovat,až se potkám s Jitkou a Pavlem.
Nicméně jsem vyšel a Jitka seděla u stolu a úsměvem mi řekla. "Dobré ráno Vojtěchu,jak se Ti u nás spalo?"Viděla mé rozpaky a řekla posad se vedle mne.Ještě chvíli potrvá než Pavel udělá snídani a přinese ji.Mezitím Ti něco řeknu."Podívej se.To co bylo včera je něco co Tě dál nijak nezavazuje,žádnou poviností vůči mě.Ano jsem velmi dominantní a nestrpím neposlušnost mého otroka.Tím však nejsi jak Jsi se včera rozhodl.Ano Pavel je můj manžel a
nejen to.Navenek však vystupujeme jako normální manželský pár.Ty máš svůj život a respektuji Tvé rozhodnutí v tom dál nepokračovat.Takže nyní jsem pro Tebe Jitka a ne žádná Paní či Madam.Nic se nemění z mé strany a jsem ráda,že Jsi nás navštívil a mohla poznat skvělého muže jako Jsi Ty."ASi jsem se dost červenal a Jitka mne pohladila po tváři a vlepila pusu.Po snídani mi řekli,jestli si ještě nedáme kávu v té kavárně, kde jsme prvně setkali.Vyšli jsme do ještě ne úplně rozpalené dopolední ulice.Jitka opět v závěsu mezi mnou a Pavlem. Opět tak jak včera mne pleskla po zadku a koukla na mne se slovy a bud hodný,nebo příště uvidíš..U kávy mi ještě říkala,že pokud budu chtít, tak jsem kdykoliv vítán u nich a že je ráda že mne poznala.Pavel také říkal,že je rád že mne poznal a určitě se mám ozvat.Po krátkém rozloučení jsem nasedl do auta a za necelou hodinu byl doma.Manželka mne přivítala se slovy "Tak Jsi měl miláčku na té pánské jízdě?A opravdu tam byli jen pánové?"Odpověděl jsem,že jistě jen pánové a měl jsem se skvěle :-)
Drrawec
29/01/2023 - 20:05
1 Like 0 Dislike
DÍL JEDENÁCTÝ
To jsem záhy zjistil.Jako první mi uvolnila mé koule a potom odmotala provázek s penisu.Obrovská úleva.Začala mi hladit koule a něžně prohmátavat a druhou rukou mi honila můj povadlý penis.Netrvalo dlouho a byl jak z betonu a Jitka nepřestávala a zrychlovala tempo. Viděla na mne že se blížím k vyvrcholení a také přišlo.Mé sperma zachytávala do malé skleničky pochvalovala mne že jsem dobrý a hezky hodně stříkám.Byla to pro mne obrovská úleva po tom všem. "Ty si myslíš pse že si to tady zaneřádím tvým semenem?To co jsis nadělal tak si vezmi zpět a z té skleničky mi mé semeno vylila do mých úst přes ten otevřený roubík. Potom se zvedla odešla a já tam ležel sám a nevěděl co bude.Když se vrátila tak mi řekla. "Už jsme skončili.Ted se Tě zeptám.Chceš tady zůstat přes noc se mnou?Pokud ano,tak budeš spát na zemi vedle postele a hladit mé nohy než usnu.Budeš si muset nasadit klec na ptáka a také s ní pojedeš domů.Staneš se mým otrokem a já ti tu klec odemknu možná,až přijedeš příště.Nebo druhá možnost je,že půjdeš spát do svého pokoje,bez klece na ptáka a mých dalších nároků na tebe a zítra můžeš odjet svobodný bez nějakých poviností vůči mě." Vybral jsem si druhou možnost a s přáním dobré noci odešel si dát sprchu a spát do pokoje pro hosty.
Drrawec
29/01/2023 - 20:02
1 Like 0 Dislike
DÍL DESÁTÝ
Sundala mi ten roubík a já konečně mohl zavřít ústa. "Co tvé ego?Už je dostačně sníženo?"se mne s úsměvem zeptala Jitka.Asi jsem dostačně rychle neodpověděl a přes stehna a rozkrok jsem ucítil šlehnutí důtkami, až jsem vyjekl.Ale zarytě jsem mlčel. "No vidím, že ještě tak docela ne"a pohladila mne po tváři.Odpoutali mne od postele a uvěznili mé ruce a hlavu v kladnici.Takže jsem tam v předklonu stál,zadek vyšpulený a čekal co přijde.A přišlo.Viděl jsem jak si Jitka připíná kolem pasu strap-on.Dildo mohlo mít tak dvacet cm.délky a obvod asi 5 cm.Bylo to tělové barvy a na jejím černém oblečení působilo děsivě.Viděl jsem jak si ho upravuje tak aby jí to stimulovalo a dráždilo klitoris.Přistoupila ke mě a řekla at otevřu ústa a ochutnám to umělé péro. Nechtělo se mi a šlehla mne důtkami po zádech a jakmile jsem otevřel ústa bolestí,tak mi to do nich vsunula a už jsem nemohl nic dělat. Pavlovi řekla at pro ni mezitím připraví můj zadek.Cítil jsem jak jeho ruky a prsty nanášejí nějaký lubrikační gel na a do mého análního otvoru.Jitka mi mezitím projížděla ústa a strkala až hluboko do krku až jsem se dávil.Začala vzdychat jak ji to na jejím konci masírovalo poštěváček a řekla, že ted se udělá pořádně a vytáhla mi to z pusy. Obešla mne a já ucitíl jak mi to začíná zjemna strkat do zadku.Prvně tak na čtrvrt délky,potom se dostala do půli a já měl slzy na krajíčku. Slyšel jsem jak vzdychá a zrychluje tempo a najednou mne to vší silou vrazila až po samý konec do análu a já vykřikl.A znovu a znovu a ryhleji a já už nahlas skuhral a on ječela vzrušením a křičela "Tak co ty čubko líbí se ti to!!" A nepřestávala a já už jen nahlas vzdychal při každém jejím přírazu a čekal kdy už se udělá a nechá toho.Jak skončila,tak mne silně plácla rukou po zadku a řekla. "ty jsi ale prima čubka a za odměnu tě nechám trochu odpočinout"Uvolnila mne z kladnice a připoutala mne k tomu kříži,který byl zešikma.Takže jsem tam stál,ruky a nohy roztažené.Zatím odpočívej a budeme pokračovat až tady toho psa odvedu do klece.Zacvakla Pavlovi karabinu kolem obojku a se slovy pod pejsku odkráčeli z místnosti.Pálilo mne celé tělo od šlehanců bičem a anál jsem měl jako v ohni.Po nějaké době se vrátila a znovu mne připoutala k posteli.Opět si nasedla na můj obličej a jakmile se uspokojila,tak řekla.
"Ted se podívám na tu tvou chloubu.Ten můj pes ho sice má silnějšího než ty,ale ne tak dlouhého.Chceš si přece také trochu užít ne?"Sundala mi tu klícku z penisu a já cítil obrovskou úlevu. "Ale,ale jak jsi to říkal že to máš s tou erekcí?Vždyt je zvadlý jako žížala.." Je pravda,že jak jsem byl celý rozbolavěný a znásilněný a ponížen,moc nebylo co by mi vzpružilo můj penis.Začal jsem se omlouvat a vysvětlovat to.Ale neboj se miláčku,mi řekla.S tím si poradím.Byl jsem v polosedě a viděl co dělá. Vzala červený provázek a začala mi ho omotávat kolem koulí zvrchu dolů.Až jsem je měl úplně natažené a dole napěchované k prasknutí.Vypadalo to jako bych měl dva penisy.Potom začala omotávat můj penis a skončila až u žaludu. Vzala nějaký strojek do rukou a na konci se točilo nějaké kolečko.Tím rotujícím kolečkem mi začala jezdit po žaludu a já cítil jak mi to vše začíná brunátnět.No vida,funguje to řekla s úsměvem.Myslel jsem že se mi koule i žalud roztrhnou.Cítil jsem jak se mé semeno snaží prodrat skrze penis ven a nejde to.Škubal jsem sebou a prosil at mne nechá,at mne povolí ty provázky a odpovědí byl jen smích. Potom odložila ten strojek a normálně si na mne nasedla a mé ztvrdlé koule zamotané v tom provázku si strčila do vagíny a začala si dělat dobře.Přitom mne držela za ocas a nehtem pinkala do naběhlého žaludu.Bylo to šílené a byl jsem dost hlasitý.Dala mi roubík do úst,protože jak říkala si to nemůže potom užít,když ji ruším. Pokračovala dál a místo koulí si tam strčila můj penis.Vzdychala nahlas přitom rozkoší a já s roubíkem v puse pouze skučel.Když se udělala,tak jsem byl hodně rád.Už stačilo myslím mi sdělila.Co myslíš ty?Zeptala se.Jen jsem mlčky přikývnul a ani jsem nedostal důtkami že jsem neodpověděl nahlas. Tak ted si můžeš ulevit a udělat dobře i ty čubko jedna.Mi řekla.Nasadila ještě jednou ten otevřený roubík,přes který mě vyšukal mou pusu Pavel.Tak nechápu proč?Když řekla že si mohu udělat dobře a stačilo to?To jsem záhy zjistil.Jako první mi uvol
Drrawec
29/01/2023 - 02:20
1 Like 0 Dislike
DÍL DEVÁTÝ
Ted poslouchej..jestli se nechceš zalknout svými slinami,tak prostě je polykej a dýchej nosem.Věř mi v tom a cokoliv jiného bude se snažit dostat dovnitř tak polykej a dýchej nosem.Najednou se ta postel začala nadzvihovat v půli mých zad a já seděl v polosedu.Znehybněný a s pusou otevřenou jako vrata od stodoly.Viděl jsem jak Pavlovi sundává tu věc z jeho penisu a řekla mu at si to konečně užije po měsíci také.Viděl jsem že má penis docela tlustý i když menší než já.Když mu už stál,tak si myslím kolem 10 cm délky, ale tloušku moc hodně..minimálně 5-6 cm.Takový válec.Začal se přibližovat k mé tváři s tou tlustou obludou a já neměl jak uhnout.Zavřel jsem oči a cítil jak mi do úst vniká nákladní vlak.Začala ho pobízet at přidá a pořádně si užije.Otevřel jsem oči a viděl jak ho drží za zadek a sama ho přiráží k mé tváři.Ryhleji a ryhleji.Cítil jsem jeho tlustý penis v celé puse a snažil se jen uhýbat jazykem at mi ho nezlomí a jeho silný naběhlý žalud mi Jitka vrážela tak hluboko až jsem ho cítil na mandlích.Začal jsem kuckat najednou byla ústa volná.To ho odtrhla,když viděla že se dávím.Nechala mne vydýchat a řekla mi at se rozmyslím jestli se chci udusit,nebo spolupracovat a at dýchám nosem.Přikývl jsem co mi připoutaná hlava dovolila že rozumím.A znovu mi jeho péro vrazila do úst a začala sama udávat tempo jeho přírazů.Našel jsem v tom rytmus a nadechoval se nosem a bylo to snesitelnější a přestal jsem se dusit.Cítil jsem jak se začíná Pavel chvět a škubat sebou a jeho pohyby se zrychlili a přitvrdily.Začal stříkat do mých úst hodně horké sperma a bylo ho opravdu moc.Stříkal dlouho a já abych se nezalknul musel vše spolykat.Hodně u toho nahlas vzdychal a já byl moc moc rád,když to své tlusté péro vytáhnul z mých úst...
"tak co ty pse užil jsis to?"Zeptala se ho.A na mne."Co ty čubko jsi nakrmený dostatečně?"
Byl jsem ůplně mimo a to bylo poprvé co jsem měl vůbec nějaký sex takhle s mužem a ještě takovým šíleným způsobem..Cítil jsem se poníženě a nazlobeně.V tu chvíli jsem byl rozhodnut to hned ukončit,ale tak nějak jsem nemohl mluvit a jen vydával hrdelní zvuky....
Dovyprávím jindy jak to pokračovalo..Hezký večer děti přeji..
Drrawec
29/01/2023 - 02:13
1 Like 0 Dislike
DÍL OSMÝ
Přivedla nás do místnosti, uprostřed které byla ale hodně veliká postel.Spíše taková veliká rozložitá matrace do 40 cm, výšky.Vešlo by se tam dost lidí a ještě by se na sebe nemačkali.Kolem dokola jsem viděl nějaké lavice,také něco jako trámy s otvory a nějaký kříž,ovšem šikmo postavený.Všude kolem visely řetězy a provazy.Bylo to tam osvětleno červeno modrým světlem.Oba dva nás odpoutala z vodítek mě přikázala at si lehnu na záda na tu postel.Tak,řekl jsem..konečně bude to proč jsem tady a užijem si divokého sexu.Měl jsem najednou ruky volné,ale ne na dlouho..Z levé i pravé strany jsem cítil jak se mi rozpažují a měl je opět připoutané,tentokrát na zádech vleže.Nohy jsem měl stále připoutány k bedernímu pásu a cítil že tam něco připínají navíc.Nadzvihnul jsem hlavu, abych se podíval co se tam děje a viděl jak mi mezi nohy dali nějakou tyč.Poté mi uvolnili levou nohu a vzápětí připoutali stejně jako ruce.To samé i s pravou nohou.Jako mohl jsem s nohami pohnout,ale jen co mi dovolil řetěz a ta tyč co mi rozevírala nohy a byla připevněná ke kotníkům.
"Leží se ti pohodlně brouku?"se mne Jitka zeptala.Samozřejmě po zkušenostech s důtkami jsem odpověděl jak se patří slušně a uctivě pozitivně,ačkoli to nebylo podle mého gusta.
"To jsem ráda že se ti to líbí a pokud by se ti něco nelíbílo,tak dej vědět ano miláčku..'
Jen jsem opět souhlasně odpověděl.Vzala tu tyč co jsem měl mezi nohama najednou ji začala roztahovat a mě se rozevřely nohy do praku.Pod mé bedra vsunula nějakou poltvrdou vyskou podložku,takže ted jsem tam ležel a nohy pokrčené a roztažené jako žába.Pavel,který měl volné ruce i nohy dostal přikázano at mi začne oblizovat varlata i zadek a at mi ho hezky pěkně líže a klidně si i pomáhá prsty a pokud uvidí nějakou kapičku na mém žaludu v kleci tak at ji hezky slízne..To ani náhodou jsem si pomyslel.Za prvé se mi stejně nemůže postavit a za druhé jestli mi bude někdo lízat zadek tak to mne absolutně nechá v klidu..
No tak s tím začal.Prohmátl mi koule a začal je lízat.Cítil jsem že vzal nějakou tekutinu a namazal mi jak penis tak varlata i zadek.Kupodivu jsem to cítil jako příjemné a jeho prst jsem cítil v zadku.Koule jsem měl naběhlé a cítil jak můj penis začíná brunátnět, ale
ta klec ho nechtěla pustit.Můj žalud se cpal přes volné otvory v té klícce a já nadzvihl hlavu abych alespon něco viděl.Přiletěla facka z jedné i druhé strany."kam se čumíš ty pse jeden?!!Ty jseš tady pro mé zpestření a ne pro své potěšení!!Rozumíš?!!"Ano má Madam rozumím.Jsem odpověděl.Vzápětí jsem uviděl jak si rozkročmo klekla nad mou tvář a také to, že ty kratasy mají mezi jejímy nohy hodně veliký rozparek od zadu až dopředu.V tu chvíli jsem ztratil výhled,protože si mi sedla na tvář a se slovy lízej pse mi začala jezdit přes ústa i nos a prostě celý obličej nahoru a dolů.Chvíli jsem nevěděl nevěděl jestli mám svůj nos v zadku nebo ve vagíně, jak ryhle se pohybovala.Chvílemi jsem už to nedával a nedostávalo se mi vzduchu do plic.Ale jakoby to věděla,tak se vždy nadzvedla a nechala mne udělat několik nádechů a potom znovu..Najednou začala velmi vzdychat a její pohyb se ustálil právě u její vagíny.Nadzvihla se a řekla ted se ty pse nadechni a polykej.Znovu dosedla a hodně těsně a tvrdě.Ucítil jsem proud z jejího těla a myslel že se zalknu.Její orgasmus byl velmi silný a já tu deset vteřin silně stříkající dávku její štávy všechnu spolykal,protože jinak bych se asi v tom utopil..Mezitím si Pavel stále pohrával prsty i jazykem s mým análním otovorem a slíznul i kapku s mého žaludu,která se prodrala ven i přes to vězení..Byl jsem rád že to skončilo,protože jsem mohl opět volně dýchat.Rozmázavala mi rukou po tváři svou štávu co stekla vedle a ptala se mne jestli jsem spokojen..Sasmozřejmě kladná a uctivá odpověd, přišla z mé strany a potají jsem doufal že už konečně nadejde i něco co bych chtěl já..
Přikázala mu at nechá toho co dělá a zeptala se Pavla jestli si chce také užít.Proč by nechtěl, že ano koukla na mne a dodala."Celý měsíc měl zamknutého ptáka v kleci tak at si ten pes také užije radosti ne?Co říkáš na to mám tu dovolit?"Zeptala se mne.Ano má Madam dovolte mu to jsem odpověděl.Nevěděl jsem co bude,ale doufal jsem, že když bude mít Pavel volný penis, tak konečně přijde i řada na mne a pořádně to rozjedem.Vzala nějaký popruh a mou hlavu připásala přes čelo k posteli.Nemohl jsem hlavou pohnout nijak na žádnou stranu.Nastal čas na otevřený roubík a do pusy mi vsunula nějaký pedmět který mi obepnula kolem hlavy řemínkem a začala to utahovat.Cítil jsem se má ústa začínají rozevírat víc a víc proti mé vůli.Nakonec jsem je měl otevřené jako vrata od garáže a ona mi řekla...
Drrawec
28/01/2023 - 23:51
1 Like 0 Dislike
Ddoplnění sedmého dílu,který se tam nějak nedstatkem nedostal..
Poté mne odpoutala ode zdi a my oba jsme za ní kráčeli po čtyřech jako pejsci které si vedla na vodítku...
Drrawec
28/01/2023 - 23:49
1 Like 0 Dislike
DÍL SEDMÝ
Hele, řekl mi Pavel.Ničeho se neboj a nechej mne připravit Tě pro Paní.Proč jí říkáš Paní a nemluvíš o ní jako o své ženě, či Jitce?Jsem se ho ptal.Jsou chvíle jako je tahle, kdy ji mohu oslovovat pouze Má Paní,nebo také Madam.Na veřejnosti se samozřejmě oslovujeme jinak,ale doporučuji také Tobě,aby jsi si dával pozor od téhle chvíle jak Ji oslovíš,tiše mi Pavel sdělil.Postavil jsem se a Pavel mi zavázal oči nějakým šátkem,takže jsem nic neviděl.Ucítil jsem jak mi kolem beder obepíná nějaký pás.který stáhnul.Levou i pravou ruku mi obepnul nějakým řemínkem a já uslyšel cvaknutí a najednou jsem měl obě ruce u pasu připoutané nějakým řetízkem.To samé stalo s mými oběma nohami a já poznal že jsou rovněž připoutané k tomu bedernímu pásu. Pavel mi řekl, že mohu chodit, ale jen malými kroky, tak at si dávám pozor a neupadnu.Poté jsem cítil jak mi dává kolem krku nějaký pás,či obojek. Pavel mi sdělil,že zbývá poslední a to nasadit mi klec na ptáka.Ještě že Ti zvadnul jinak by to byl problém s tou tvou velikostí.Ježtěže máme i větší rozměry klícek.Ucítil jsem na penisu chladivý dotek kovu a cítil,že mi ho Pavel cpe do něčeho malého,mnohem menšího než byl můj ochablý penis.Ozvalo se cvaknutí a lakonická poznámka Pavla. "Tak hotovo" Potom mne odvedl ke zdi a já uslyšel ještě jedno cvaknutí.Sundal mi pásku z očí a odešel. Já se na sebe díval v protějším zrcadle a pochopil k čemu jsou ty kovové kroužky visící na zdi.Kolem krku jsem měl obojek a řetízkem byl připoután k jednomu z nich.Ruky a nohy taktéž řetízkama připoutané k tomu bedernímu pásu a na penisu,který má jinak i v klidu nějakých 12 cm.mám kovovou klícku velikosti odhadem tak 6 cm.Byl tam ale úplně nacpán a já cítil jak se tam mačká a tísní..
Ty jo,pomyslel jsem si to jsem dopadl.Já si maloval sex ve trojce kde paničku hezky ojedem a užijeme si divokého sexu a ted tohle.Ale co už,když už tak zažiju něco nového..uvidím řekl jsem si. Najednou se objevila Jitka.Celá v černém.Na hlavě,ale pouze přes oči nějakou masku.Na nohou vysoké boty.Na těle nějakou šněrovačku spojenou i s asi kratasy.Na rukou dlouhé rukavice sahající až nad lokty.Se šněrovačky se dmuly napůl ven její nadra.V ruce držela řetěz a za ní po čtyřech Pavel s nějakou maskou psa přes hlavu a ze zadku mu trčel ohon. Zastavila se přímo mezi mým výhledem na zrcadlo a sedla si na Pavla,který tam stál na čtyřech.Chvíli jsem zíral a potom řekl."To je exceletní Jitko a moc Ti to sluší" Vzápětí zasvištěly důtky,které měla schované za zády a já pocítil prudké štípaní na stehnech,břichu i rozkroku. "Jak mne to oslovuješ ty nulo?!!!"vykřikla a šlehla mne znovu.Vzpoměl jsem si co mi říkal Pavel a snažil se to napravit. "Moc Vám to sluší Paní" Znovu a potřetí šlehnutí,to už jsem vyjuknul. "Pro tebe nulo jsem Tvá Madam a jedině tak mne budeš oslovovat,rozumíš tomu?!!" Už jsem měl těch doteků důtkami dost, tak jsem odpověděl "Ano Madam" Prásk a znovu a otázka jakže jsi to řekl? "Ano má Madam"Viděl jsem její úsměv při kterém mi řekla.
"Vidíš to jak se rychle učíš broučku a jakže jsi to říkal, že to máš s tou submisivitou??
Pochopil jsem brzy, že raději být potichu než znovu dostat těmi důtkami a mlčel jsem.Prásk a znovu palčivá bolest,tentokrát mířila přesně do mého rozkroku.Tady někdo neumí pořádně odpovídat si říkala nahlas a já viděl jak se znovu napřahuje.Začal jsem rychle za sebou opakovat.. "Ano jsem submisivní,úplně hodně moc moc má Madam " No vida řekla, jak to šlo lehce.Vstanula,přistoupila ke mě.Pohladila po tváři a řekla tak je hodnej a vzápětí druhou rukou chytla za klícku ve které byl uvězněn můj penis a prudce s ní trhla.Vykřikl jsem bolestí kterou mi to způsobilo.
"Tak to bychom měli úvod za sebou a doufám,že jsi ty nicko pochopil co a jak bude?Já budu mluvit a vy dva psi dělat pouze to co vám přikáži"Téměř souhlasně jsem s Pavlem odsouhlasil její otázku.Poté mne odpoutala ode zdi a my o
1
2
3
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.