Proč láska bolí


Rozdrcená duše i srdce
Marián Tomajka
07/05/2023 - 11:50
0 Like 0 Dislike
Bolo by dobré spísať do krásneho diára presne do detailov akého partnera alebo partnerku chcete a čítať si to. Napísať tak vzhľad, vlastnosti, a všetky dôležité informácie. Potom si to nejak vyzualizovať. Tak si môžete získať to čo chcete a predísť bolesti v láske. Chcete verného muža? Tak si to tam napíšte.
User414395918
07/05/2023 - 10:57
0 Like 0 Dislike
To víš Radoslave, ženský jsou nevděčný a zvlášť svobodný matky. 😁Zažil jsem něco podobnýho a už nikdy víc. A hlavně člověk si z toho vztahu nemůže udělat jedinej smysl života, protože to pak celý závisí na jedný kundě a když vsadíš úplně všechno na jednu kartu, tak pak logicky přijdeš "o všechno". Smysl života si musíme najít my sami v nás, druhý tady nejsou od toho, aby naplnili náš prázdnej život, ale mají nás jen doplnit, nebejt "podmínkou" našeho štěstí, to ani nejde a je to zčásti i sobecký. 🙃Každej si na to musí přijít sám, aby to pochopil, mně to taky nějakou dobu trvalo a některý lidi na to holt nepřijdou nikdy. 🤷‍♂️
Marián Tomajka
07/05/2023 - 10:55
2 Like 0 Dislike
Ja som sa naučil že ak ozaj chcem lásku v živote tak si ju musím pritiahnuť silou myslenia, pretože zoznamky samo o sebe nefungujú tak aby som si získal lásku ľahko.
Jarda888
07/05/2023 - 10:39
1 Like 0 Dislike
Tak mohl se s tebou rozejit po sms. Tohle je jeste dobry.
Zuzankaaaaaa
07/05/2023 - 10:37
0 Like 0 Dislike
To je mazec ti kluci fakt … na takove je potřeba se vykaslat a jit dal … takový clovek si nic nezaslouží … ze dne na den byt nekdo jiný a jen cloveka ponizit
Intermezzo
07/05/2023 - 10:35
1 Like 0 Dislike
Ahojte. Mne moj priatel oznamil predvcerom rozidme sa dobrom. Je to sebecke nepozeral na to ako sa budem citit a uhybal pohladom .ked som sa mu pozrela do jeho oci. A najhprsie je ze dôvodsi myslim vymyslel nez aby mi povedal skutocnu pravdu. Aka je. Neviem to spracovat zmierit .viem ze ma to uci dat sa do vlastnej sily urcit si hranice bol chladny posledne a zrazu v ten den uplne bol niekto i y.ale ja hovorim kazdemu sa vswtko vrati
Radoslav007
07/05/2023 - 09:53
3 Like 0 Dislike
Ja som tiez po rozchode po 8 rokoch. Baba si nasla na nejakej hre borca nikdy sa snim nevidela a cely nas vstah koli tomu znicila. Ona je v siedmom nebi ja som uplne stratil zmysel zivota . Odstahoval som sa do Ostravy od celej rodiny od vsekych kamaratov a teraz som sam. Do teraz som nikdy nechapal ako nejaky clovek moze zahodit vsetko pekne co sme prezili len tak za hlavu. A to som ju aj z deckami vytiahol z uplneho dna... za dobrotu na zobrotu
User414395918
07/05/2023 - 09:09
0 Like 0 Dislike
Hlavně si musíš věřit a pracovat na sobě, mít alespoň špetku sebevědomí a netlačit na pilu a pak už to přijde samo. 🙃
Marián Tomajka
07/05/2023 - 08:56
1 Like 0 Dislike
Ja tiež celé roky neviem nájsť partnerku tiež som sa trápil kvôli tomu.
User618128096
07/05/2023 - 08:52
0 Like 0 Dislike
Děkuju všem za podporu...pomohli jste mi...a moc si Vašich slov vážím....dnes už je mi líp a nad mozkem zvítězilo srdce a můj neutuchající optimismus...Mějte se krásně a ať najdete, co hledáte...
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.