Prosba


Někdo by byl schopnej mi půjčit 7tis. Vrátím jen teď mi to dost pomůže ❤️
Kostik2509
28/10/2022 - 11:04
2 Like 0 Dislike
Normálni chlap -
V podstate máš pravdu, dnešný svet je skazený mamonou a rozhodne by som ženskú čo ide iba po peniazoch nechcel, ale je ich žiaľ veľmi veľa...
Radeczek
28/10/2022 - 09:49
0 Like 0 Dislike
Co za to? 😅
Normální chlap
28/10/2022 - 01:45
8 Like 2 Dislike
Hlavně že už tam mám palec dolů za pravdu 🙁,většina z nich tu chce po druhých jen peníze, a za druhé ani nevíš jestli to jsou vůbec oni na té druhé straně ,většina z nich bude jen falešných a samé ojeby
Normální chlap
28/10/2022 - 01:42
4 Like 0 Dislike
Nechápu ten palec dolů ,vždyť to je pravda ,buď chtějí většina ženských posílat jen peníze za nějaké problémy fotky a videa ,jinak většina ženských tady ani nenapíšou na normální hezkou zprávu co chlap normálně napíše,chlap normálně napíše hezkou zpravu ,teď budu brát vysloveně sebe ,a ta holka si toho chlapa bez důvodně zablokuje anichž by měla ten důvod ,hromadu zvas kouká jen na vzhled a ne na to jaký ten člověk hlavně je,a hlavně fotky nejsou Real kolikrát člověk reálné vypadá úplně jinak než na fotce a to kolikrát daleko líp,já nejsem nějaký krasavec ale hnusnej nejsem,jsem úplně normální chlap,ale většina žen hledají dokonalost v hromady věcech ani si to neuvědomují a nepřipustí si to že to tomu tak je,neříkám že jsou takové všechny ale většina z nich se tak chová ,kolikrát tu holky pusou jak chtějí normálního chlapa a pak když ta možnost je tak ho zablokujou anichž by ten důvod kolikrát byl ,a nedají mu ani tu nejmenší šanci aby se spolu mohli poznat ,píšou jak chtějí poznat někoho normálního ,se smyslem pro humor atd a pak koukají jen na vzhled a to je vše dobou ,proto také dříve lidi spolu více a déle vydrželi jelikož se brali na vzajem takoví jací jsou a více při sobě stali atd
Aceroooo
28/10/2022 - 01:33
0 Like 0 Dislike
Jistě, však u piva si taky pokecaji víc. 👍
Normální chlap
28/10/2022 - 01:31
1 Like 1 Dislike
Vy jste fakt volové 😅😅😅😅,tady si fakt více popíšou chlapi s chlapama než chlap s nějakou normální ženskou
Aceroooo
28/10/2022 - 01:29
1 Like 0 Dislike
Hovno Fejk, slušná holka. Sotva ráno vstane, už oheň v krbu plane. 🤣🤣🤣🤣
Pohodar_z_trebi…
28/10/2022 - 01:26
1 Like 0 Dislike
Je jasný že je to fejk a pokud ne tak ty prachy už člověk neuvidí.
Aceroooo
28/10/2022 - 01:24
1 Like 0 Dislike
7 000 ? Hmmm tě zhruba 5-6 hodin sexu. Su zvedavej jak to vydržíš. Hmm taky bych potřeboval tak pár milionů.... Pomůžeš? 🤣🤣🖕🖕
Normální chlap
28/10/2022 - 01:20
1 Like 0 Dislike
😅😅😅😅😅,tak to už je opravdu fakt nehorázný a největší drzost prvního kalibru, co si to ty někteří holky o sobě sakra myslej , hlavně na té druhé straně nemusejí být ani oni
1
2
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.