vtipné vtipy


n.i.c.c.
01/03/2022 - 19:54
0 Like 0 Dislike
Má to čtyři nohy a jednu ruku. Co to je?
Pitbul na dětském hřišti.
n.i.c.c.
01/03/2022 - 19:54
0 Like 0 Dislike
Tatínek s maminkou večer souloží v ložnici. Zezadu, natvrdo, pelesti skřípají...
V tom se ve dveřích objeví zděšený synek. Když to vidí, úlekem zakřičí a uteče pryč.
"Doprdele," uleví si tatínek, oblékne si župan a vyrazí do synkova pokoje, aby mu vysvětlil, co právě viděl.
V pokoji nikdo není, dveře otevřené, průvan...
Hledá ho neúspěšně po celém patře, až ho napadne sejít do přízemí, tam co bydlí babička.
Dveře od babiččiny ložnice jsou pootevřené, tak tatínek nakoukne dovnitř. Zděsí se.
Pětiletý synek nakládá babičce natvrdo zezadu. Když si všimne, že se tatínek dívá, povídá:
"Najednou to není taková prdel, když je to TVOJE máma, co?"
n.i.c.c.
01/03/2022 - 19:53
0 Like 0 Dislike
Chlápek si v železářství kupuje 3 metry provazu.
Prodavač: "Chcete to zabalit?"
Chlap: "Přesně tak..."
n.i.c.c.
01/03/2022 - 19:53
0 Like 0 Dislike
Leží dva vandráci u kolejí, oba bez nohou. A jeden říká druhému: "Já jsem ti říkal, že sova houká jinak!"
n.i.c.c.
01/03/2022 - 19:51
0 Like 0 Dislike
Dva cikáni šmejdí po staveništi a koukají, co by ukradli, když v tom oba spadnou do hluboké jámy s vápnem.
"No to je teda v prdeli," říká naštvaně první, "co budeme dělat?"
Druhý na to: "Klidni se! Jseš bílej tři minuty, a už bys pracoval!"
n.i.c.c.
01/03/2022 - 19:51
1 Like 0 Dislike
Motto romské olympiády:
Není důležité zvítězit, ale vrátit sportovní náčiní.
n.i.c.c.
01/03/2022 - 19:51
0 Like 0 Dislike
Co je dlouhé, tmavé a smrdí to?
Fronta před Úřadem Práce.
n.i.c.c.
18/02/2022 - 17:10
0 Like 0 Dislike
Ptá se číšník hosta v restauraci:
"Pane, proč jste tak zamyšlený?"
"Ale, přemýšlím, jestli mi stará říkala, abych si dal jedno pivo a byl doma v jedenáct, a nebo abych si dal jedenáct piv a přišel v jednu."
n.i.c.c.
18/02/2022 - 17:09
0 Like 0 Dislike
Fidel Castro má proslov na náměstí v Havaně: "A skládám poklonu i stomilionovému Česku."
Poradce se k němu nakloní a říka: "Ale pane je jich jenom 10 milionů."
A Fidel: "Neser mě, přeci vim, kolik rumu jim tam vyvážíme!"
n.i.c.c.
18/02/2022 - 17:09
0 Like 0 Dislike
Jde opilec po lese a tak nějak vrazí do stromu, tak povídá: "Pardon, nezlobte se." Za chvíli zase bum a zase: "Pardon, já opravdu nechtěl." Když se to stane asi tak po desáté rezignovaně si sedne na bobek a říká si: "No nic, radši počkám, až ten průvod přejde..."
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.