weed thc trava


hulis tak se pridej :3
User25202530
24/01/2016 - 17:50
0 Like 0 Dislike
Geo, kámo, máš úplnou pravdu Jsem s tebou
User4831966
24/01/2016 - 15:58
0 Like 0 Dislike
Jinak je dokázáno , že konopným olejem vyléčil muž okolo 5000 lidí z rakoviny Systémová chemoterapie je jen o % Kdyby jsi nečuměl na ten box v rohu tvého pokoje a nežral všechno co z něj vyjde tak máš jiný myšlení Sám TV doma nemáma jsem rád , že nejsem halděnej zbytečnými reklamami, spoty , Televizními novinami atd.
Peace and get rekt this dick
User4831966
24/01/2016 - 15:56
0 Like 0 Dislike
klid bože
Hanyss víš co je tráva stejně tak špatně jako jsi chápal matiku na základce
Pokud nehulíš , je to tvá věc, ale neopírej se s tvojí zakomplexovaností do ostatních
Jinak kdo je debil a přejde na fet tak už k tomu nemám co říct Už 5 let lámu palice a fakt nemám zapotřebí žít život bez přepážek je to o principech , prioritách a taky hranicích
I ty bereš drogy a nijak si to neuvědomuješ
To , že tenhle systém je postavený na alkoholu, práškách a jiných hovnevch to už nezměním Ale změním přístup k tomuhle systému, nebudu jako ovečka (jako ty) a budu tu rostlinu pálit klidně dalších 5 let Po havárce když jsem byl odkázanej jen sám na sebe a měl jsem naraženou kostrč jsem odmítal veškerý léky Kostival na zhojení a trávu na bolest chlapáku Když nemůžu spát tak si zahulim než abych do sebe cpal např. hypnogen, diclofenac (taky úspává) nebo diazepam Všechny léky co jsi kdy sežral ti zkurvili částečně játra Hádej kde se asi dostávají do těla Je to jen o tom jestli přistoupíš na systémový režim (Papejte piluky, máme pilulky na všechno) nebo jestli se budeš dávat do kupy přírodou
User25202530
24/01/2016 - 15:28
0 Like 0 Dislike
Jáj moc se hrotíte trochu chill..
User25108275
24/01/2016 - 14:40
0 Like 0 Dislike
"To neni dorga, mamo kdo ti to rek? Televize nebo skola?"
User24469239
24/01/2016 - 14:07
0 Like 0 Dislike
Hanys.. Já napsal, že návyková pouze na psychické stránce.. Jde vidět, že ty soudíš něco o čem víš kurva těžký hovno.. Jestli nazýváš trávu fetem, mohl bys rovnou o každé cigaretě a nebo alkoholu říct, že je to fet, ale lidi jako ty jsou jen ovečky.. Věří všemu co vidí v televizi a jsou ovlivňovány názory medií..
User25326391
24/01/2016 - 14:06
0 Like 0 Dislike
já sem zase vypálenej, stejně jako včera a ten den předtím a ten den předtím a ten den předtím a ten den předtím a ten den předtím ...
User25238325
24/01/2016 - 13:50
0 Like 0 Dislike
debata nekončí jede se dál , trava navykova je, a to vim bo sem byl v komunite takze asi takk mějte rozum lidi
User13564350
24/01/2016 - 13:48
0 Like 0 Dislike
link
Hrozný úpadek společnosti, když 15-letý člověk fetuje. dessssss96, už sis asi vyhulil mozek z hlavy, jinak bys nemohl napsat, že tráva není návyková ) Z mé strany končím debatu, peace fetky
User25202530
24/01/2016 - 13:48
0 Like 0 Dislike
To je tvoje věc, jak si to myslíš.. je strašně moc důkazů, že je to něco jako cigareta. Když si koupíš krabičku, tak si dáš třeba 4 cigarety sám a když se s někým sejdeš, tak klidně i víc. Stejně jako tráva.. dáš si 2 brčka sám a když seš s někým, tak klidně i víc.. Je to dost podobný. V tuhle chvíli už seš mírně závislej a je jenom na tobě, jak s tím naložíš. Můžeš si dát pauzu. S trávou je to jednodušší než s cigaretou. Nikotin je návykovější než thc, v tom mají huliči obrovskou výhodu. Buď se necháš unést a sereš na to, a nebo seš rozumnější a dáváš si pauzičky, omezuješ. Je to jenom v tobě, je to psychická závislost v hlavě člověka..
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.