A teraz vazne...


Je tu reálne niekto, kto si tu nasiel serioznu znamost alebo aspon kamosku? Lebo zatial mi to pride, ze 95% chlapov tu hlada sex a 95% zien si tu len boostuje ego ....
Jakchcesne
03/01/2019 - 15:11
0 Like 0 Dislike
Takze kdyz neodpovi staci ji pouze ten pocit ze by asi a mozna sny.... kdyz nekdo neco chce tak si to dnes koupi vsechno hotovy☺ at to stoji trojnasob je to jen dnesni doba chci ale nic za to nedam ☺☺☺
K.r.ť.a
03/01/2019 - 15:11
0 Like 0 Dislike
To podle me neni pravda na ulici jsem oslovovana muzi a neprijde mi to jako neco pritazene za vlasy naopak, jde videt, ze ten muz si je sebejisty, kdyz me treba oslovi i presto, paklize mam sluchatka pred takovymi muzi smekam! Take zalezi, jakym pusobi dojmem, ale uz jsem takto na instantnim rande byla, kdy me oslovil typek na ulici a my sli do parku
Jakchcesne
03/01/2019 - 15:07
0 Like 0 Dislike
Tak to je a jiny nebude prijde mi,ze kdyby nekdo oslovil holku na ulici nebo v autobuse tak ma ihned trestni.prikaz
K.r.ť.a
03/01/2019 - 14:37
0 Like 0 Dislike
Tak to je zajimava diskuze chtela bych tady vyjadrit i svuj nazor jako holky, ktere muzi "celkem pisi" ja si tady na nic nehraju (proc take?) na profilovce mam fotku, kde jde videt, ze jsem cela od bahna a jak uz bylo nize vzpomenuto...nekdy mi napise vice muzu a paklize je ve zprave pouze ahoj, nebo kompliment na muj vzhled nemam temer duvod odpovidat, omlouvam se, jestli jsem ted nekoho urazila podle me je dulezita prvni zprava a neni podle me tak tezke do prvni zpravy napsat rovnou nejakou otazku, ktera treba vychazi z profilu osoby, ktere pisi ani jednou se mi nestalo, ze by mi nikdo na takto napsanou prvni zpravu neodepsal vzdyt prece na otazkach se buduje komunikace, tak proc hned jednu nenapsat za pozdrav? timto mate vetsi sanci, ze slecnu zaujmete a zacne s vami komunikovat a budete pro ni v necem originalni, coz zrovna tady na seznamce originalita dost cni a pridavava vam kladne body
n.i.c.c.
03/01/2019 - 14:25
0 Like 0 Dislike
[pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig] [pig]
User250790238
03/01/2019 - 10:29
0 Like 0 Dislike
😉 niečo milučku na popisanie si?
User212644028
02/01/2019 - 01:11
0 Like 0 Dislike
U do piče tu sa dobre slohuje DD
User175253279
01/01/2019 - 23:51
0 Like 0 Dislike
No ja myslím že nás normálnych by sa našlo viac ako len 5%
User246071843
01/01/2019 - 17:48
0 Like 0 Dislike
Máš pravdu. Mimochodem, jak tě napadlo jméno tequila? Je to tvůj oblíbený alkohol?
User20809437
01/01/2019 - 13:26
0 Like 0 Dislike
Tequila... Konečne rozumný názor
1
2
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.