A teraz vazne...


Je tu reálne niekto, kto si tu nasiel serioznu znamost alebo aspon kamosku? Lebo zatial mi to pride, ze 95% chlapov tu hlada sex a 95% zien si tu len boostuje ego ....
User230314050
01/01/2019 - 13:14
0 Like 0 Dislike
V skutočnosti ide iba o logiku. Pozri sa koľkým dievčatám si už napísal "Ahoj"? tak si predstav že takéto správy dostane ktorákoľvek z nich 5-6 denne, myslíš že ma niekto čas dopísať s 5 viac ľuďmi každý deň? preto to selektuje, a a tým tvojim Ahoj nijako nezaujmeš takže nemá dôvod ti na to odpísať skôr ako začneš obviňovať pozri sa aj na perspektívu druhej strany. A čo sa "zaskatulkovania" človeka týka, vyprávať o úmysloch 95% ľudí z ktorých nikoho nepoznáš je presnou definíciou skatulkovania, rôzne ti niekto neodpíše..proste ju nezaujímaš.
User140548977
01/01/2019 - 12:27
0 Like 0 Dislike
Bohužiaľ máš pravdu, je to tu tak.. Celkovo zoznamky sú o ničom.. Baby sa tu prezentujú len aby si zlepšili ego.. Veľa chalanov im posiela kadejaké fotky a dávaju im kadejaké debilne návrhy.. Ale celkovo mi to naozaj príde ze baba si dá fotku len preto aby sa prezentovala s nápisom som slušná baba.. A reálne keď jej človek napíše ahoj tak si to prečíta a viac už neodpise.. Prostě zaskatulkuje hned člověka bez toho aby si co i len popísala.. Popravde nič tie baby nehľadajú iba sa na nás zabávajú alebo sú tu aj iné tipy báb ktoré majú napísané zadaná..
Petr 37
31/12/2018 - 19:52
3 Like 0 Dislike
byl sem toho přítomen😉,já například hledám, nepatřím za ty 95 procenty chlapů co chtějí jen sex, to jen tak na začátek. Ale napsala mi vdaná ženská sama se k tomu přiznala,. Že je vdaná, no a jen sám se zeptal na to co Teda tady hledá a ona se urazila a že nebude poslouchat nějaký psychologický řeči, že není na to zvědavá a bylo po všem, zeptal sem se jestli chce z necim pomoct a byla urazenost na světě 🤣sem ji stroze odpověděl NĚKDO JE TADY UZKOPRSEJ. Přestala okamžitě komunikovat to mě pobavilo tak teď nevím jestli to sem patří asi jo dík za vyslechnuti
User20809437
31/12/2018 - 19:30
0 Like 0 Dislike
Ked si nudný af tak bud rad že vydržia aspon ten den
xXxTomášxXx
31/12/2018 - 18:59
0 Like 0 Dislike
Ano
User233220538
31/12/2018 - 18:27
0 Like 0 Dislike
Máš pravdu vydrží psát den a pak na tebe kašlou
1
2
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.