poezia


User397283016
22/10/2020 - 07:55
0 Like 0 Dislike
Pomalá hudba do uší preniká a duša ? tá tíško umiera, jazva na duši je už asi príliš veľká, zatiaľ čo myseľ opúšťa viera, len nekonečná pustina moje prekliate kroky víta, slnko stáva sa nemilosrdným výbercom mýta, v tomto mŕtvom svete sa platí potom a krvou, po zemi kráča mnoho démonov no málo bohov, nikdy nás už viac nikto v našom živote nespasí, každý sám za seba s osudom na vlastnú päsť zápasí, civilizácia zaplatila za svoje zločiny, teraz ticho pika v prachu, ľudstvo za svoju namyslenú hlúposť odsúdené je k životu v biede a strachu, dávno nesnívam veď zničení život pamätám si už od mala, planéta nie je dávno tím miestom akým kedysi býval.
Prespávam v ruinách toho to na prach vyprahnutého sveta, rozbití životom na kusy na pokraji zrútenia mysle straty, zo dna na deň žijúci s odpadku dávno stratenej doby, rozjímam nad ruinami však myšlienku my náhle vyrušil hluk streľby, dlho nepremýšľam a inštinktívne sa okamžite hádžem na zem
User397283016
29/09/2020 - 16:54
0 Like 0 Dislike
Počuješ volanie noci, tichý šepot vetra. V dlani zveieraš simbol moci, čo ponechala ti sestra.zavri si oči a nasleduj hlas, ktorý ťa sprevádza tmov. Až na koniec sveta krás, tam kde sni laska smutok a bolest stanusa spomienkov.tam zjaví sa čierna pani, matka nás temných duší. Skrýva tajomstva vo svojej dlani, o ktorých máloktorý z vás tuší. Počuť spev anjelov gotiky, zvolanie temných prizrakov čo vložia ti do ruky, knihu nočných démonov. Srdce sa ti nahle rozbušlo, kniha ťa povolava do svojej moci, tisice duší ťa obkľúčilo, v chladnej tajuplnej noci. Cítiš tu silu čo ti v žilách prúdi, no srdce ti náhle cladne. Vidíš ako sati telo k zemi rúti, temna pani ti dušu kradne. Opustila si svet ľudí, stala sisa démonom noci. Cierna pani pentagramom krúti, sibolom temnej moci
User397283016
29/09/2020 - 15:10
0 Like 0 Dislike
Tak pod už kum ne drahá, kvetina padlá z neba.
Predstavujem si ako si nahá, áno moslim tím teba.
Prišiel ten čas na splynutie, dvoch rozpálených tiel.
Tvoje srdce už dávno vie, akí je dnešnej noci ciel.
nálada nám krásne stúpa, bongo a vojna v perinách.
Horí v tebe jasne túžba, keď ti ruka ide po stehnách.
Prežime dnes tú slasť, objavíme spolu ten krásny raj.
Chcem do teba zájsť, navštíviť tvojho sladkého lona háj.
Zabudni na pravidla etiky, budú nás viesť pudy vášne.
Hriešne myšlienky a dotyky, bude nám spolu krásne.
User414395918
29/09/2020 - 14:54
0 Like 0 Dislike
Jo to je taky top :-)) nebo když ti přimáčkne hlavu mezi nohy a k tomu má zpocený stehna. Yum Yum :-P
User397283016
29/09/2020 - 14:52
0 Like 0 Dislike
a este ked ma hrizu a skrabu jak macka
User414395918
29/09/2020 - 14:50
0 Like 0 Dislike
:-D A tak proč ne viď :-) mě zase zaujalo když na mě u toho holka zaklekla a škrtila mě. Tak jako příjemně přitom vyjede ten adrenalin kámo. Ale nic se nemá přehánět no, aby to taky nebyl můj poslední koitus. Ale vždycky jsem si přál zemřít při sexu, tak by se mi to alespoň splnilo :-)
User397283016
29/09/2020 - 14:47
0 Like 0 Dislike
ne ale som to videl ras tak ma to zaujalo
User414395918
29/09/2020 - 14:45
0 Like 0 Dislike
Na stromě? To jsi Tarzan nebo co tpč? :-D
User397283016
29/09/2020 - 14:44
0 Like 0 Dislike
jo no te polohi nastrome a tak
User414395918
29/09/2020 - 14:37
0 Like 0 Dislike
Pfff.. To jsou většinou nějaký bárbínky, takový nechcou většinou ani anál, pač je to "fuj" a o dušení kozama si taky většinou můžeš nechat zdát, jelikož často mají jen lentilky pod kobercem. Lepší kozy z tuku, než žádný. :-)
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.