Prostě normální pokec?


Existuje něco takového ještě v dnešní době? :D
Wolfík
16/05/2023 - 18:59
1 Like 0 Dislike
Děkuji, ale zase jsou věci, které ze starého jakéhosi režimu beru, a to třeba psaní do sešitů, prezenční výuka místo distanční.. to se mi libí víc. Nicméně kdyby se všude vyučovalo psaní všemi deseti, jistě by to nebylo na škodu.
Kikinka ️
16/05/2023 - 18:56
0 Like 1 Dislike
Dobrý názor, cením. Máme to podobně
Wolfík
16/05/2023 - 18:55
0 Like 0 Dislike
Jak toto vnímáš třeba ty jako studentka střední školy?
Wolfík
16/05/2023 - 18:54
1 Like 0 Dislike
Já co bych změnil? Princip školství jako takový. To co se učí, to je tak nějak ještě v rámci možností v pohodě. Ale učit v dnešní době děti nepoužívat telefon? To jsme 10 let za opicema?
Kod si dneska neumí nic vyhledat na internetu, je idiot. Učil bych ve škole děti používat telefony, počítače, obecně nějakou základní aspoň kancelářskou práci (to se vyučuje v informatice, to je v pohodě). Ale stejně tak bych určitě učil vyhledávání informací, jak si ověřit fakta, jestli to nejsou blbosti atd. Naučit děti bezpečnosti na internetu, co dělat a nedělat.. Obecně bych dnešní školství zmodernizoval. Samozřejmě mi je jasný, že každá škola na toto nemá třeba ani peníze nebo možnosti, ale co nejvíc se na toto zaměřit. Nauči jak děti, tak mladiství se vším, co je dnes možné a zapomenout na nějaké hloupé šprtání se věcí, které jsou dnes opravdu už archaismy..
Kikinka ️
16/05/2023 - 18:50
0 Like 1 Dislike
Každopádně jak se díváš na české školství?? Co bys změnil??
Wolfík
16/05/2023 - 18:38
1 Like 0 Dislike
Určitě!
Kikinka ️
16/05/2023 - 18:36
0 Like 1 Dislike
Dobrá beru tvé doporučení a až bude čas tak se kouknu ☺️
Wolfík
16/05/2023 - 18:35
1 Like 0 Dislike
Jo, to jsem se chtěl taky zajet podívat, ale nějak jsem si ještě nenašel na to ten správný čas. Nebo respektive čas bych si asi našel, ale nějak se mi na to nechce... První dva díly mi asi stačily.
Wolfík
16/05/2023 - 18:34
0 Like 0 Dislike
Určitě dej. Hru neznám, respektive jsem ji nikdy nehrál. Ale film jako takový mohu vřele doporučit, protože jak jsem napsal, "Je opravdu zábavný a bavil mě od začátku až do titulků, a to včetně po titulkové scény."
Kikinka ️
16/05/2023 - 18:34
0 Like 1 Dislike
Já jsem nedávno byla na Strážcích galaxie a bylo mega super. Jsem Marvel fan, takže jsem nesměla chybět na tento film
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.