Prostě normální pokec?


Existuje něco takového ještě v dnešní době? :D
Kikinka ️
16/05/2023 - 18:33
0 Like 1 Dislike
Dobře, děkuji určitě se kouknu dokonce je tento film natočený podle "deskové hry", kterou jsem hrála s kamarády, takže dávám na seznam k dalším filmům, na které se chci mrknout ☺️
Wolfík
16/05/2023 - 18:31
0 Like 0 Dislike
Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)
Na tomto jsem byl v kině a byl to skvělý film! Zábavný, nečekaný děj a super postavy. Obecně to má velmi dobré hodnocení. Velice doporučuji!
Kikinka ️
16/05/2023 - 18:30
0 Like 1 Dislike
Dobrá, dobrá
Wolfík
16/05/2023 - 18:29
0 Like 0 Dislike
To tak bývá. Všiml jsem si toho, ale nijak extra víc jsem to nepročítal.
Reálně na filmy extra nekoukám, ale kupodivu mě tak teď napadl vlastně jeden film, na který jsem si skočil do kina. Jen se musím podívat po názvu.
Kikinka ️
16/05/2023 - 18:27
0 Like 1 Dislike
Vážně?? Tak to mě těší, akorát mě trošku mrzí jedna borka, která tu na mě útočila, že jsem blbá no😂
Jinak viděl si v poslední době nějaký film, který tě zaujal??
Wolfík
16/05/2023 - 18:24
1 Like 0 Dislike
Tak teoreticky by se dalo, jen si nejsem jistý, jestli spolu najdeme úplně společnou řeč. Ale zatím tady vypadáš nejinteligentnější.
Kikinka ️
16/05/2023 - 18:21
1 Like 1 Dislike
Já klidně 😂
Wolfík
16/05/2023 - 18:08
0 Like 0 Dislike
Nicméně abych tady taky neblil hovna.. je tady reálně někdo, kdo má fakt aspoň trochu pár pohromadě a je schopen se bavit o nějakých tématech krom sexu a pláčem nad tím, jak je tahle republika v prdeli?
Wolfík
16/05/2023 - 18:07
1 Like 0 Dislike
Nazdárek, tak jsem si pročetl tady tu konverzaci a to je teda blátíčko.. Hele vy opice s pérem, kteří nemáte ani profilovku, to si tady opravdu hrajete na hrdiny nebo pláčete nad tím, jak vás stát okrádá? No mně je k smíchu z toho tady. Přijde mi, že vám testosteron sežral snad všechny mozkový buňky.
Kiki, ono je dobré znát historii, ale není to nutně, reálně ti je takřka k ničemu dávná historie. To už je daleko důležitější znát tu matematiku než historii. Matematiku aspoň v životě opravdu využiješ a nenecháš se v životě ojebat jen tak od někoho. Nicméně s těmi příběhy ti fandím. Sám jsem kdysi psával, ale nikdy jsem se nedostal k ničemu dalšímu. Jestli tě to baví, pokračuj, třeba se zadaří a někdy ti to fakt pár chechtaček hodí.
Kikinka ️
16/05/2023 - 09:30
1 Like 0 Dislike
Jj jsem na obchodní akademii a tam je k tomu ještě ekonomika a myslím, že matika není zas tak důležitá, protože jak chceš napsat například životopis s matematikou? Nejde to a umět pravopis a gramatiku je důležitější než počty, které moc nebudeš používat. A nebo historie je taky fajn, díky ní se utvářela dnešní politika. Všichni by asi měli vědět, kdy byla sametová revoluce a kdy Česko bylo samostatným státem. A další podobný věci. Sice si každý může říkat k čemu mi to bude, ale jsme Češi někteří Slováci, kteří mají více méně propojenou historii s náma a je důležité znát historii svojí země. I svátky je dobré vědět, proč vlastně jsou. Ale celkově je dobrý mít nějaký přehled o všem.
Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.